• Firma Sprzątająca Clean&Fresh – usługi sprzątania i mycia na terenie województwa Wielkopolskiego. Kontakt: biuro@sprzataniecleanfresh.pl / 736 239 222

Opinie o nas

Sprzątanie biur

Rated 5,0 out of 5
7 maja 2020

Sprzątanie biura w dużym biurowcu powierzyliśmy tej firmie. Jesteśmy zadowoleni z jakości usług oraz dobrego kontaktu. Pozdrawiam

Filip

Profesjonalne mycie okien

Rated 5,0 out of 5
6 stycznia 2020

Polecam mycie okien w tej firmie. Nie mam żadnych smug.

Beata

Sprzątanie małego biura

Rated 5,0 out of 5
3 maja 2019

Polecam sprzątanie biur. Mam malutkie biuro w mieszkaniu, tylko 70m2, ale zawsze miałam problem z czystością. Odkąd korzystam z usług tej firmy sprzątającej nie mogę narzekań na sprzątanie. Jestem bardzo zadowolona z jakości.

Patrycja

Mycie okien

Rated 5,0 out of 5
20 lutego 2019

Polecam mycie okien i daszków. Miałem bardzo trudno dostępny daszek do umycia i poradzili sobie z nim z wysokiej drabiny.

Karol Poznań

Profesjonalne sprzątanie przed świętami

Rated 5,0 out of 5
16 grudnia 2018

Polecam sprzątanie w tej firmie! Posprzątali nasze biuro przed świętami, wygląda perfekcyjnie. Bardzo dziękujemy za szybką realizację zlecenia sprzątania oraz mycia okien. Pozdrawiamy

Martyna

Sprzątanie biur bez zarzutu

Rated 5,0 out of 5
29 sierpnia 2018

Sprzątanie, czyszczenie i odkurzanie biur bez najmniejszego zarzutu, polecamy tą firmę sprzątającą z Poznania.

Z pozdrowieniami firma przewozowa TM-BUS

TM-BUS

Mycie okien w 100% bez smug.

Rated 5,0 out of 5
19 lipca 2018

Polecam w tej firmie sprzątającej mycie okien. Wykonali to w 100% bez smug. Wszystko w umówionym terminie, jestem bardzo zadowolona z usługi mycia okien w mojej firmie.

Magda

Firma Sprzątająca godna polecenia

Rated 5,0 out of 5
25 maja 2018

Polecam Firma Sprzątająca Clean&Fresh. Sprzątają moje biuro oraz myją w nim okna. Obie usługi są wykonywane wręcz perfekcyjnie. Nigdy nie miałam żadnych zarzutów. Mogę szczerze polecić ich sprzątanie.

Karolina Poznań

Sprzątanie biur

Rated 5,0 out of 5
29 marca 2018

Polecam sprzątanie biur w Poznaniu w tej firmie sprzątającej. Otrzymałam numer od znajomej która była zadowolona z mycia okien, ja jestem zadowolona ze sprzątania biur, także serdecznie polecam ich usługi.

Kasia

Mycie okien Poznań - Polecam tą firmę sprzątającą

Rated 5,0 out of 5
26 lutego 2018

Firma Clean Fresh wykonała dla naszej firmy kilkakrotnie mycie wszystkich okien i powieżchni płaskich na całym biurowcu, jakość i terminowość nie ma sobie równych. Oczywiście polecamy i oby jak najwięcej tak porządnych i terminowych firm na naszym Poznańskim rynku (nie tylko z dziedziny sprzątania).

Pozdrawiamy

Biogen Polska Poznań

Sprzątanie

Rated 5,0 out of 5
29 stycznia 2018

Jestem zadowolony ze sprzątania domu po remoncie. Myślałem, że będzie trzeba sprzątać przez kilka dni, a na szczęście dzięki tej firmie udało się wszystko posprzątać w jeden dzień, już następnego mogłem się ponownie wprowadzić.

Henryk

Sprzątanie klatek schodowych

Rated 5,0 out of 5
29 stycznia 2018

Polecam sprzątanie klatek schodowych, odśnieżanie i koszenie trawy w tej Firmie Sprzątającej. Zajmują się całym naszym osiedlem, wszystko jest wykonywane na bieżąco.

Marek

Sprzątanie biura

Rated 5,0 out of 5
29 stycznia 2018

Polecam sprzątanie biura w Poznaniu. Firma Sprzątająca Clean&Fresh sprząta 3 piętra mojego biurowca. Jestem bardzo zadowolony, wszystko jest zawsze na czas, nie mogę na nic narzekać. Polecam

Bartek

Ekspresowa wycena

Rated 5,0 out of 5
29 stycznia 2018

Wysłałam prośbę o wycenę, odpowiedź miałam już po 15 minutach,a następnego dnia mieliśmy podpisaną umowę. Współpraca od pół roku układa się wspaniale, więc postanowiłam pochwalić Firma Sprzątająca Clean&Fresh no i oczywiście polecić ich usługi.

Agnieszka

Mycie okien polecam

Rated 5,0 out of 5
29 stycznia 2018

Mycie okien z wysokiej drabiny to bardzo duży plus tej firmy. Mam okna na wysokości 5,5m i niestety nie są otwierane. Dzięki tej firmie nie muszę się martwić, ponieważ bez problemu myją okna na tej wysokości i jestem zadowolony.

Marcin

Czyszczenie grobów

Rated 5,0 out of 5
29 stycznia 2018

Mogę z czystym sumieniem polecić Firma Sprzątająca Poznań Clean&Fresh w zakresie sprzątania nagrobków. Mam stary nagrobek z lastriko, aby go doczyścić co kilka miesięcy jest konieczne ciśnieniowe mycie myjką. Zawsze jest to wykonane perfekcyjnie, łącznie z odchwaszczaniem kostki brukowej. Polecam

Ździsław

Doczyszczanie maszynowe

Rated 5,0 out of 5
29 stycznia 2018

Doczyszczanie maszynowe mojej hali zajęło im dosłownie kilka godzin. Przyjechała bardzo zgrana ekipa 8 osób, pomimo ogromnej powierzchni poradzili sobie w jeden dzień. Mieli cały samochód sprzętu: szorowarki, mopy, przedłużacze, drabiny, kilkanaście różnych baniaków płynów, sprawiali wrażenie bardzo ogarniętych ludzi. Koordynator to bardzo miła Pani, wszystko na bieżąco mi wyjaśniała, a z tego co widzę ma bardzo dobrą relację z pracownikami i stąd wynika sukces tej firmy. Polimeryzacja, doczyszczanie podłóg w hali no i oczywiście mycie okien to usługi które mogę polecić, bo na pewno nie tylko ja jestem zadowolony.

Bartosz

Pranie wykładzin odkurzaczem Karchera

Rated 5,0 out of 5
29 stycznia 2018

Firma Sprzątająca Clean&Fresh pierze wykładziny w mojej firmie. Biuro ma 520m2 wykładzin, zaczynają pranie w sobotę od rana i w poniedziałek zawsze wszystko jest suche i pachnące. Wszystkie plamy zawsze są ładnie doprane, polecam!

Basia ConstructorPlus

Sprzątanie biur

Rated 5,0 out of 5
25 stycznia 2018

Polecam usługi Firma Sprzątająca Clean&Fresh, głównie sprzątanie biur Poznań. Sprzątają moje biuro codziennie, jest to 800m2 plus mycie okien, mycie witryn oraz odśnieżanie. Dotrzymują umówionych terminów, działają sprawnie, skutecznie i co najważniejsze wszyscy jesteśmy zadowoleni z ich pracy, polecamy 🙂

Filip

Świetny kontakt

Rated 5,0 out of 5
24 września 2017

Od razu muszę ich pochwalić za idealny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Usługa sprzątania mieszkania po wynajmie została wykonana tak jak być powinno, nie mam żadnych zastrzeżeń, dlatego szczerze polecam!

Kamil

Sprzątanie biura w Gnieźnie

Rated 5,0 out of 5
14 marca 2017

Polecam tą firmę, sprzątają moje biuro w Gnieźnie i nie mogę na nic narzekać. Wszystko jest zawsze tak jak powinno być. Mogę ich szczerze polecić!

Kasia Gniezno

Usługi sprzątające na najwyższym poziomie

Rated 5,0 out of 5
10 stycznia 2017

Firma Pana Wojtka sprząta w mojej firmie i w domu. Zakres usług to: sprzątanie, mycie okien, koszenie trawy oraz odśnieżanie. Kontakt mailowy z właścicielem jest zawsze w ekspresowym tempie. Pracownicy to miłe i doświadczone Panie, które znają się sprzątaniu.

Grażyna

sprzątanie na 1.11

Rated 5,0 out of 5
3 listopada 2016

Posprzątali moje rodzinne groby na 1.11 i jestem zadowolony. Zgodnie z ustaleniami usługę wykonali 31.10, wszystko było idealnie doczyszczone, zarówno znicze jak i kwiaty były dokładnie takie o jakie prosiłem, zdjęcia na mailu, wszystko tak jak powinno być.

Przemek

Mycie okien i witryn

Rated 5,0 out of 5
10 października 2016

Clean&Fresh myje moje okna i witryny na wysokościach. Zawsze jest to wykonane w umówionym terminie. Okna i witryny zawsze są bez żadnych smug. Polecam mycie okien w tej firmie.

Karol Filipiak

ekspresowy termin

Rated 5,0 out of 5
19 lipca 2016

Potrzebowałam sprzątania w ekspresowym tempie, ponieważ zadzwoniłam przed południem potrzebując pomocy na popołudnie nikt nie miał terminów, ale właściciel Clean&Fresh zrobił wszystko co tylko było możliwe i udało się! Sprzątanie domu zakończyło się wieczorem, wszystko lśniło, jestem bardzo zadowolona!

Daria

Mycie witryn

Rated 5,0 out of 5
19 maja 2016

Polecam mycie witryn sklepowych w tej firmie. Mam 2 3 sklepy w galerii handlowej i zawsze terminowo i bez poprawek wykonywali mycie witryn, serdecznie polecam

Filip

Czyszczenie kanapy

Rated 5,0 out of 5
1 marca 2016

Polecam pranie i czyszczenie Karcherem! Wyprali moją kanapę oraz duże poduszki i wyglądają jak nowe. Termin był w ciągu kilku dni, cena konkurencyjna, afekt prania Karcherem bardzo mocno mnie zaskoczył, jestem zadowolona.

Teresa

Sprzątanie biur

Rated 5,0 out of 5
28 lutego 2016

Firma Sprzątająca Clean&Fresh zajmuje się sprzątaniem w moim biurze. Pracują 4 godziny dziennie przez 7 dni w tygodniu. Dostarczają środki czystości. Mamy kontakt z koordynatorem, wszystkie usługi są wykonywane na czas. Współpraca przebiega bez żadnych zakłóceń. Polecam

Barbara z Poznania

współpraca

Rated 5,0 out of 5
10 lutego 2016

Odkąd podjęłam współpracę z Clean&Fresh w zakresie sprzątania domu, biura i mycia okien nie myślę już o innej firmie. Codziennie mam kontakt z pracownikami firmy, ponieważ albo sprzątają u mnie w firmie i w domu, albo myją okna, albo koszą moją trawę i muszę pochwalić pracowników za dobre wykonywanie swojej pracy jak i za miłe podejście do Nas, zawsze mówią dzień dobry, potrafią porozmawiać, pośmiać się nie zaniedbując swoich obowiązków.

Magda

sprzątanie po wynajmie

Rated 5,0 out of 5
2 grudnia 2015

Miałam bardzo zapuszczone i zaniedbane mieszkanie po wynajmie. Łącznie w 65-metrowym mieszkaniu spędzili ponad 20 godzin, na myciu okien, szorowaniu fug, ratowaniu kabiny prysznicowej, odkażaniu lodówki czy szafek w kuchni, była to praca chyba gorsza niż na budowie, ale sprawnie sobie poradzili, a ja odzyskałam czyste mieszkanie. Dziękuję!

Basia z Komornik

NAJLEPSZE MYCIE OKIEN W POZNANIU

Rated 5,0 out of 5
7 listopada 2015

Mam do mycia 170m2 okien, Firma Sprzątająca Clean&Fresh za każdym razem jest świetnie przygotowana i daje sobie ze wszystkim radę. Polecam ich z czystym sumieniem!

Zdzisław

sprzątanie domu 10/10

Rated 5,0 out of 5
11 września 2015

Serdecznie polecam usługi Firmy Sprzątającej Clean&Fresh w zakresie sprzątania domu! Sprzątają u mnie 2 x w tygodniu, zawsze jest to ta sama Pani, wszystko jest posprzątane i nie ma się do czego przyczepić.

Agata

polecam

Rated 5,0 out of 5
8 sierpnia 2015

Wyczyścili Karcherem moją kanapę i fotele. Poszło szybko, bardzo szybko wyschło, a meble wyglądają jak nówki. Cena bardzo przystępna, nawet nie spodziewaliśmy się aż takiego efektu.

Beata

Mycie witryn sklepowych w galerii

Rated 5,0 out of 5
21 lipca 2015

Mam bardzo duże witryny sklepowe w galerii, Clean and Fresh umyło je już 3 razy i postanowiłem napisać opinię, ponieważ zasłużyli na to. Zawsze przyjeżdża gotowa i w pełni wyposażona ekipa, po dwóch godzinach wszystko lśni i jest porządek.

Daniel

Czyszczenie fug

Rated 5,0 out of 5
1 czerwca 2015

Wyczyścili moje fugi i nie mogę mieć zastrzeżeń, pełen profesjonalizm, wyszło taniej niż odnawiać lub robić nowe. Jestem zadowolona z efektu

Elżbieta

Czystość to ich atut

Rated 5,0 out of 5
17 maja 2015

Firma Sprzątająca Clean&Fresh sprząta pomieszczenia biurowe w mojej firmie, pracują 3 osoby po 6 godzin dziennie i tak na prawdę ani razu nie miałam zastrzeżeń. Kontakt zarówno z właścicielem Panem Wojtkiem jak i koordynatorem Panią Magdą jest zawsze bez zastrzeżeń, dostawa środków czystości jest nawet przed wyznaczonym terminem. Mogę z czystym sumieniem polecić sprzątanie biur.

Basia

Perfekcyjne mycie okien!

Rated 5,0 out of 5
5 marca 2015

Mycie okien to chyba ich specjalność! Uwinęli się 2 godziny szybciej niż poprzednia firma, a co najważniejsze nie musiałem po nich poprawiać. Okna są w 100% bez smug, ramy wyglądają jak nowe, parapety w końcu są czyste, podpisałem umowę na mycie okien raz w miesiącu i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam, Marcin

Marcin, kierownik apteki

świetna współpraca

Rated 5,0 out of 5
21 lutego 2015

Polecam serdecznie Firmę Sprzątającą Clean&Fresh z uwagi na to, że współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Biuro Księgowe

Usługi sprzatania mieszkań i domów na złoty medal - Polecam !!!

Rated 5,0 out of 5
14 stycznia 2015

Witam wszystkich. Posiadam kilka mieszkań i domów pod wynajem w samym Poznaniu jak i w okolicach. Z usług sprzątania mieszkań po wynajmie i nie tylko tej firmy korzystałem już kilkanaście razy. Zawsze wszystko wykonane na złoty medal, czysto, sprawnie, solidnie i pachnąco. Jest to na pewno godna polecenia firma sprzątająca i nie mam zamiaru jej zamienić na żadną inną. Zdecydowani Polecam !!!

Bartek Dunkiewicz

Najlepsza firma sprzątająca w Poznaniu

Rated 5,0 out of 5
30 grudnia 2014

Witam wszystkich. Jako firma programistyczna korzystamy z usług sprzątania i mycia firmy Clean&Fresh od ponad 2 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru i jakości usług opisywanej firmy. Zdecydowanie bardzo mocno polecamy wszystkim innym firmom i osobom prywatnym, gdyż jakość usług sprzątania jest na prawdziwie profesjonalnym poziomie. Niech nasz pozytywna opinia będzie rekomendacją dla innych.

Pozdrawiamy Zespół DSsoftware Poznań.

DSsoftware

Polecam

Rated 5,0 out of 5
8 listopada 2014

Profesjonalna firma, polecam. Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Nie radziłam sobie z obowiązkami domowymi przy trójce dzieci, ale firma pana Wojtka wybawiła mnie z opresji.

Katarzyna Sobczak