• Usługi na terenie całego województwa wielkopolskiego / biuro@sprzataniecleanfresh.pl / 736 239 222

Opinie o nas

Świetny kontakt

24 września 2017

Od razu muszę ich pochwalić za idealny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Usługa sprzątania mieszkania po wynajmie została wykonana tak jak być powinno, nie mam żadnych zastrzeżeń, dlatego szczerze polecam!

Kamil

Sprzątanie biura w Gnieźnie

14 marca 2017

Polecam tą firmę, sprzątają moje biuro w Gnieźnie i nie mogę na nic narzekać. Wszystko jest zawsze tak jak powinno być. Mogę ich szczerze polecić!

Kasia Gniezno

Usługi sprzątające na najwyższym poziomie

10 stycznia 2017

Firma Pana Wojtka sprząta w mojej firmie i w domu. Zakres usług to: sprzątanie, mycie okien, koszenie trawy oraz odśnieżanie. Kontakt mailowy z właścicielem jest zawsze w ekspresowym tempie. Pracownicy to miłe i doświadczone Panie, które znają się sprzątaniu.

Grażyna

sprzątanie na 1.11

3 listopada 2016

Posprzątali moje rodzinne groby na 1.11 i jestem zadowolony. Zgodnie z ustaleniami usługę wykonali 31.10, wszystko było idealnie doczyszczone, zarówno znicze jak i kwiaty były dokładnie takie o jakie prosiłem, zdjęcia na mailu, wszystko tak jak powinno być.

Przemek

Mycie okien i witryn

10 października 2016

Clean&Fresh myje moje okna i witryny na wysokościach. Zawsze jest to wykonane w umówionym terminie. Okna i witryny zawsze są bez żadnych smug. Polecam mycie okien w tej firmie.

Karol Filipiak

ekspresowy termin

19 lipca 2016

Potrzebowałam sprzątania w ekspresowym tempie, ponieważ zadzwoniłam przed południem potrzebując pomocy na popołudnie nikt nie miał terminów, ale właściciel Clean&Fresh zrobił wszystko co tylko było możliwe i udało się! Sprzątanie domu zakończyło się wieczorem, wszystko lśniło, jestem bardzo zadowolona!

Daria

Mycie witryn

19 maja 2016

Polecam mycie witryn sklepowych w tej firmie. Mam 2 3 sklepy w galerii handlowej i zawsze terminowo i bez poprawek wykonywali mycie witryn, serdecznie polecam

Filip

Czyszczenie kanapy

1 marca 2016

Polecam pranie i czyszczenie Karcherem! Wyprali moją kanapę oraz duże poduszki i wyglądają jak nowe. Termin był w ciągu kilku dni, cena konkurencyjna, afekt prania Karcherem bardzo mocno mnie zaskoczył, jestem zadowolona.

Teresa

Sprzątanie biur

28 lutego 2016

Firma Sprzątająca Clean&Fresh zajmuje się sprzątaniem w moim biurze. Pracują 4 godziny dziennie przez 7 dni w tygodniu. Dostarczają środki czystości. Mamy kontakt z koordynatorem, wszystkie usługi są wykonywane na czas. Współpraca przebiega bez żadnych zakłóceń. Polecam

Barbara z Poznania

współpraca

11 lutego 2016

Odkąd podjęłam współpracę z Clean&Fresh w zakresie sprzątania domu, biura i mycia okien nie myślę już o innej firmie. Codziennie mam kontakt z pracownikami firmy, ponieważ albo sprzątają u mnie w firmie i w domu, albo myją okna, albo koszą moją trawę i muszę pochwalić pracowników za dobre wykonywanie swojej pracy jak i za miłe podejście do Nas, zawsze mówią dzień dobry, potrafią porozmawiać, pośmiać się nie zaniedbując swoich obowiązków.

Magda

sprzątanie po wynajmie

2 grudnia 2015

Miałam bardzo zapuszczone i zaniedbane mieszkanie po wynajmie. Łącznie w 65-metrowym mieszkaniu spędzili ponad 20 godzin, na myciu okien, szorowaniu fug, ratowaniu kabiny prysznicowej, odkażaniu lodówki czy szafek w kuchni, była to praca chyba gorsza niż na budowie, ale sprawnie sobie poradzili, a ja odzyskałam czyste mieszkanie. Dziękuję!

Basia z Komornik

NAJLEPSZE MYCIE OKIEN W POZNANIU

7 listopada 2015

Mam do mycia 170m2 okien, Firma Sprzątająca Clean&Fresh za każdym razem jest świetnie przygotowana i daje sobie ze wszystkim radę. Polecam ich z czystym sumieniem!

Zdzisław

sprzątanie domu 10/10

11 września 2015

Serdecznie polecam usługi Firmy Sprzątającej Clean&Fresh w zakresie sprzątania domu! Sprzątają u mnie 2 x w tygodniu, zawsze jest to ta sama Pani, wszystko jest posprzątane i nie ma się do czego przyczepić.

Agata

polecam

8 sierpnia 2015

Wyczyścili Karcherem moją kanapę i fotele. Poszło szybko, bardzo szybko wyschło, a meble wyglądają jak nówki. Cena bardzo przystępna, nawet nie spodziewaliśmy się aż takiego efektu.

Beata

Mycie witryn sklepowych w galerii

21 lipca 2015

Mam bardzo duże witryny sklepowe w galerii, Clean and Fresh umyło je już 3 razy i postanowiłem napisać opinię, ponieważ zasłużyli na to. Zawsze przyjeżdża gotowa i w pełni wyposażona ekipa, po dwóch godzinach wszystko lśni i jest porządek.

Daniel

Czyszczenie fug

1 czerwca 2015

Wyczyścili moje fugi i nie mogę mieć zastrzeżeń, pełen profesjonalizm, wyszło taniej niż odnawiać lub robić nowe. Jestem zadowolona z efektu

Elżbieta

Czystość to ich atut

17 maja 2015

Firma Sprzątająca Clean&Fresh sprząta pomieszczenia biurowe w mojej firmie, pracują 3 osoby po 6 godzin dziennie i tak na prawdę ani razu nie miałam zastrzeżeń. Kontakt zarówno z właścicielem Panem Wojtkiem jak i koordynatorem Panią Magdą jest zawsze bez zastrzeżeń, dostawa środków czystości jest nawet przed wyznaczonym terminem. Mogę z czystym sumieniem polecić sprzątanie biur.

Basia

Perfekcyjne mycie okien!

5 marca 2015

Mycie okien to chyba ich specjalność! Uwinęli się 2 godziny szybciej niż poprzednia firma, a co najważniejsze nie musiałem po nich poprawiać. Okna są w 100% bez smug, ramy wyglądają jak nowe, parapety w końcu są czyste, podpisałem umowę na mycie okien raz w miesiącu i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam, Marcin

Marcin, kierownik apteki

świetna współpraca

21 lutego 2015

Polecam serdecznie Firmę Sprzątającą Clean&Fresh z uwagi na to, że współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Biuro Księgowe

Usługi sprzatania mieszkań i domów na złoty medal - Polecam !!!

14 stycznia 2015

Witam wszystkich. Posiadam kilka mieszkań i domów pod wynajem w samym Poznaniu jak i w okolicach. Z usług sprzątania mieszkań po wynajmie i nie tylko tej firmy korzystałem już kilkanaście razy. Zawsze wszystko wykonane na złoty medal, czysto, sprawnie, solidnie i pachnąco. Jest to na pewno godna polecenia firma sprzątająca i nie mam zamiaru jej zamienić na żadną inną. Zdecydowani Polecam !!!

Bartek Dunkiewicz

Najlepsza firma sprzątająca w Poznaniu

30 grudnia 2014

Witam wszystkich. Jako firma programistyczna korzystamy z usług sprzątania i mycia firmy Clean&Fresh od ponad 2 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru i jakości usług opisywanej firmy. Zdecydowanie bardzo mocno polecamy wszystkim innym firmom i osobom prywatnym, gdyż jakość usług sprzątania jest na prawdziwie profesjonalnym poziomie. Niech nasz pozytywna opinia będzie rekomendacją dla innych. Pozdrawiamy Zespół DSsoftware Poznań.

DSsoftware

Polecam

8 listopada 2014

Profesjonalna firma, polecam. Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Nie radziłam sobie z obowiązkami domowymi przy trójce dzieci, ale firma pana Wojtka wybawiła mnie z opresji.

Katarzyna Sobczak